• +48 41 357 52 24
  • kontakt@natur-vit.pl
  • Kopernia 9, 28-400 Pińczów

I   Kontakt

  • +48 41 357 52 24   |   +48 502 274 460

  • Kopernia 9, 28-400 Pińczów

  • kontakt@natur-vit.pl

Specjalista ds. obsługi klienta:
Agnieszka Prucnal-Burek
tel./fax.: +48 41 357 52 24 w. 15
tel. kom.: +48 722 202 272
e-mail: pok@natur-vit.pl

Specjalista ds. obsługi klienta:
Anna Grzęda
tel./fax.: +48 41 357 52 24 w. 15
tel. kom.: +48 722 202 262
e-mail: pok@natur-vit.pl

Specjalista ds. handlu zagranicznego:
Grzegorz Koźmiński
tel./fax.: +48 41 357 52 24 w. 16
tel. kom.: +48 607 555 608
e-mail: g.kozminski@natur-vit.pl

Specjalista ds. handlowych:
Zbigniew Motyl
tel./fax.: +48 41 357 52 24 w. 17
tel. kom.: +48 502 274 390
e-mail: biuro@natur-vit.pl
e-mail: z.motyl@natur-vit.pl

Kadry:
Małgorzata Wąż
tel. kom.: +48 661 019 606
e-mail: kadry@natur-vit.pl

Główna księgowa:
Magdalena Marchewka
tel. kom.: +48 722 044 300
e-mail: m.marchewka@natur-vit.pl

Księgowość:
Justyna Łudzik
tel./fax.: +48 41 357 52 24 w. 13
tel. kom.: +48 502 274 460
e-mail: justyna@natur-vit.pl

Pracownik laboratorium:
Agnieszka Jeziorska
tel./fax.: +48 41 357 52 24 w. 19
tel. kom.: +48 502 274 480
e-mail: labo@natur-vit.pl
e-mail: a.jeziorska@natur-vit.pl

Pracownik laboratorium:
Katarzyna Domagała
tel./fax.: +48 41 357 52 24 w. 19
tel. kom.: +48 502 274 480
e-mail: labo@natur-vit.pl
e-mail: k.domagała@natur-vit.pl

Kierownik ds. jakości:
Agnieszka Krzysztowska
tel./fax.: +48 41 357 52 24 w. 19
tel. kom.: +48 515 070 027
e-mail: labo@natur-vit.pl
e-mail: a.krzysztowska@natur-vit.pl

Weronika Płachta
e-mail: w.plachta@natur-vit.pl


Korzystając z powyższego formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na złożone zapytanie. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna lecz niezbędna do uzyskania odpowiedzi.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą Polityka prywatności.